фото, креативна реклама, смішне відео, музика, огляди гаджетів, новини

НТН скорочує журналістів з Медіа-профспілки

In Uncategorized on Июль 28, 2007 at 3:20 дп


Гендиректор телеканалу НТН Олександр Ільяшенко повідомив про скорочення штату працівників каналу. Ільяшенко повідомив, що скорочені будуть редактори, журналісти й чотири технічні співробітники.
Гендиректор НТН стверджує, що ніякого зв’язку між скороченням та оголошеною 24 липня інформацією про продаж каналу немає: «Про те, що канал продається, я сам дізнався з газети «Коммерсант».
На думку репортера НТН Тараса Ратушного, який також потрапив під скорочення, той факт, що людей попередили за два місяці до звільнення, є «певною ознакою намірів керівництва слідувати букві закону».
Разом з тим, він звертає увагу на те, що скорочення остаточно знищить осередок Медіа-профспілки на каналі. Адже в списку є як голова осередку, Ірина Коробко, так і її заступник — Тарас Ратушний.
За інформацією якою він володіє, в цілому скорочено більше, ніж 14 людей, адже існує не один наказ про звільнення, а щонайменше два. Ситуацію ускладнює відсутність частини співробітників, які знаходяться у відпустці.
Як відомо, в січні 2007 року Тарас Ратушний виступив на сторінках «Української правди» й «Телекритики» зі статтями «Збій в матриці» та «Збій у матриці-2», в якій піддав критиці шеф-редактора НТН Ірину Милиневську.
Тоді керівництво каналу запевнило, що не вживатиме щодо журналіста жодних заходів.
Ситуацію прокоментував член Комітету Медіа-профспілки в Києві Кирило Хорошилов: «На даний момент у Медіа-профспілки в Києві немає підстав стверджувати, що НТН системно порушує права журналістів».

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: