фото, креативна реклама, смішне відео, музика, огляди гаджетів, новини

Game over…

In Uncategorized on Ноябрь 2, 2007 at 1:04 пп


Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» спрямувала Прем’єр-міністру України звернення, до якого було докладено диски із надзвичайно жорстокими комп’ютерними іграми “Rule of Rose”та “Manhunt 2”, що знаходяться у вільному продажі в крамницях нашої держави та визнані громадськістю і чиновниками багатьох країн світу, небезпечними для молоді.
Організація пішла на такий крок тому, що, на думку її представників, суспільно небезпечна бездіяльність Уряду у гуманітарній сфері з важливих для дітей питань призводить до подальшого занепаду культури і духовності підростаючого покоління, сприяє погіршенню криміногенної ситуації в країні.
Зокрема, мова йде про небажання влади упорядкувати процес розповсюдження та реалізації комп’ютерних ігор з елементами жорстокості, насильства, еротики.
Попри те, що Телеглядацька асоціація батьків України фахово та вперше в Україні розробила критерії відбору і маркування комп’ютерних ігор в залежності від вікової аудиторії осіб, на яку вони розраховані ще 20 липня 2006-го року та неодноразово зверталась до Уряду разом із широкими колами громадськості з усієї країни, серед яких є фахівці у галузі журналістики, психології, педагогіки, права із вмотивованими пропозиціями, аналізом світового досвіду, розробленими критеріями щодо проблеми розповсюдження та реалізації комп’ютерних ігор, влада так і не дослухалась до вимог громадськості. Цинічне мовчання Кабінету Міністрів України доходить до того, що численні колективні звернення батьків, викладачів навчальних закладів, журналістів, юристів і психологів залишаються поза увагою та на них не надається навіть письмова відповідь з боку чиновників, що є неприпустимим з огляду на вітчизняне законодавство та європейські стандарти.
Дивує також і те, що після того, як Телеглядацька асоціація батьків України почала підіймати зазначену проблематику у ЗМІ та перед владою, через декілька місяців Міністерство освіти і науки України, відгукнувшись на наші пропозиції, вирішило взяти на себе додатковий обов’язок по експертизі комп’ютерних ігор і присвоєнню їм відповідного індексу вікових обмежень, заявивши про це у пресі. Проте, Кабінет Міністрів України черговий раз залишив ініціативу нашої організації, підкріплену Міністерством освіти, без прийняття нормативного акту.
Батьки переконані, оскільки Прем’єр не бажає дізнаватись про повний безлад та занепад у гуманітарному напрямку діяльності його Уряду з письмових звернень громадськості, то можливо він (як окремі його колеги – європейські високопосадовці) після того, як сам, або разом із родичами чи міністрами пограє у небезпечні ігри, все ж таки зробить крок назустріч дітям.
Сподіваємось, Уряд до свого наступного засідання пограє у ці криваві ігри та нарешті прийме постанову, якою затвердить положення щодо регламентації обігу комп’ютерних ігор, аналогічну тій, яка регулює обіг кіновідеопродукції.

Довідково:
У США та країнах Євросоюзу ця проблема давно вирішена. Там дбають про майбутнє нації. Так, британська рада з класифікації фільмів нещодавно вже вдруге відмовилась давати згоду на продаж в магазинах гри “Manhunt 2”. За даними асоціації Elspa, лише 2% ігр, які продаються в Британії, отримують сертифікат «Дітям до 18» (За матеріалами: podrobnosti.ua).

На сайті асоціації міститься підбірка повідомлень про злочини, скоєні дітьми під впливом комп’ютерних ігор.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: