фото, креативна реклама, смішне відео, музика, огляди гаджетів, новини

Студсовет. Областной студсовет :)

In Uncategorized on Ноябрь 9, 2007 at 10:29 пп


Размещено по просьбе Григория Кузьмина 🙂 (на фото — слева)

Відбулося засідання Обласної студентської ради Херсонської області.
9 листопада у приміщенні Управління освіти та науки Облдержадміністрації було проведено зібрання Обласної Студентської ради Херсонської області, що дало новий потужний поштовх у розвитку студентського руху Херсонщини.
На засіданні були присутні Голови органів студентського самоврядування Найбільш потужних та дієвих вищих навчальних закладів, начальник управління освіти та науки Облдержадміністрації Сух В.В. Координатор роботи з вищими навчальними закладами Кухарук М.Б. та віце-президент Української асоціації студентського самоврядування Овсянников Д.Ю.
Начальник управління освіти та науки Облдержадміністрації Сух В.В. наголосив, про підвищення ролі студентського самоврядування та погляди на нього Міністерства освіти і науки України та висловив побажання плідної співпраці Управління та обласної студентської ради.
Віце-президент Української асоціації студентського самоврядування Овсянников Д.Ю. виразив підтримку ініціативи студентів у створені дієвого органу студентського самоврядування на рівні області та співпраці обласної студентської ради та УАСС.
Основною метою нового складу Обласної Студентської ради Херсонської області є сприяння розвитку і налагодження дієвої роботи органів студентського самоврядування всіх ВНЗ Херсонської області та вихід студентського руху Херсонщини на всеукраїнський та міжнародний рівень.
Під час роботи зібрання органів студентського самоврядування ВНЗ Херсонської області було прийнято нову редакцію положення, обрано Головою Обласної Студентської ради Кузьміна Г.Ю. – голову Студентської ради Херсонського національного технічного університету, Обрано Секретарем Обласної Студентської ради – Баранову Ксенію, затверджено план роботи.

Реклама
  1. Да, это круто, а меня заинтересовала Украинская ассоциация студенческого самоуправления, где можна найти информацию об этой организации.Валерий, студент.

  2. Пообщайся, Валерий )) Кузьмін Григорій Юрійович Тел 80667878082

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: